Ünlülerin Twitter Adresleri ve En son Tweetleri
Header

Özgür Aras Twitter – Özgür Aras’ın Resmi Twitter Adresi

Biyografi

7 Şubat Ankara’da doğdu.  İlkokulu Ankara Teğmen Kalmaz İlkokulu’nda okudu. Ortaokul 1.sınıfı Ankara Mimar Kemal Lisesinde okudu.  İlk röportajını Türkçe öğretmeninin verdiği ödev olarak, orta 1′de o dönemin Türk-İş Genel Başkanı Şevket YILMAZ’ la yaptı. Babasının işi nedeniyle Bodrum’a yerleşen Özgür Aras, ortaokul 2’nci ve 3 ‘üncü sınıfı Bodrum Lisesi’nde okudu.  İlk sosyal faaliyetlere Bodrum’da başlayan Özgür Aras, Saynur Gelendost ‘la tanıştı.  1989 yılında Bodrumlu Gönüllülerle ve Saynur Gelendost’ la çalışan Özgür Aras, ilk kez ” Akdeniz Çocuk Şenliği”nde görev aldı. ( ” Akdeniz Çocuk Şenliği ” Yunanistan, İtalya, İzmir ve Muğla’dan gelen çocukların katılımı ile gerçekleşen 23 Nisan Çocuk Şenliğiydi. )

Bodrumlu gönüllülerle ” Betonlaşmaya, Ağaç Kıyımına, Egzoz Gazlarına Karşı Çıkma “, Akdeniz Foklarını Koruma, Gökova Çöp Seferi, Ağaçlandırma Kampanyası gibi bir çok etkinliğe katıldı.

Resmi Twitter Adresi : www.twitter.com/ozgurarasSon 10 Tweet

">

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>