Ünlülerin Twitter Adresleri ve En son Tweetleri
Header

İlyas Yalçıntaş – İlyas Yalçıntaş’ın Resmi Twitter Adresi

Biyografi

7 Mart 1989 İstanbul doğumlu olan İlyas Yalçıntaş, Küçükçekmece IMKB Anadolu Lisesi’nde eğitim görmüştür. Ses sanatçısı olan Yalçınkaya çeşitli mekanlarda şarkılarını söylemiş ve internete yüklediği şarkılarıyla sesini duyurmaya çalışmıştır. Kanal D ekranlarında 2014 yılında yayınlanan, jüri iyeliğini Emre Aydın, Ziynet Sali, Ömer Karacan ve Armağan Çağlayan’ın üstlendiği X Factor Star Işığı yarışmasına katılan Yalçıntaş, jüri ve izleyenleri kendisine hayran bırakmayı başarmıştır. Aralarında kendi bestelerinin de olduğu şarkılarını seslendirirken, özellikle İncir adlı parçasıyla oldukça ses getirmiş ve şarkısı Enbe Orkestrası’nın albümünde yer almıştır.

Sesinin güzelliğinin yanı sıra oldukça yakışıklı ve düzgün fiziğe sahip İlyas Yalçıntaş, yarışmanın 1.’si seçilmesi beklenirken reyting düşüklüğü nedeniyle yarışmaya ara verildi ve jüri üyeleri Atiye, Nigar Jamal, Sinan Akçıl ve Nihat Odabaşı olarak değiştirilmesine rağmen, yarışma yine de beklenen reytingi alamamış ve yayından kaldırılmıştır. Ancak yarışmanın kaldırılmış olmasına rağmen İlyas Yalçınkaya oldukça geniş bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Resmi Twitter Adresi : www.twitter.com/ilyasyalcintasSon 10 Tweet

">

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>